پروژه ی اوردرایو سگا مگادرایو / سگا جنسیس – کدنیم SEACART

style

اوردرایو کارتریجی است که توسط آن امکان اجرای بازی ها از روی رم میکرو اس دی فراهم می شود و دیگر نیازی به تهیه ی کارتریج های مختلف نیست. این کارتریج تمامی بازی های کنسول را که به صورت "فایل رام" جمع آوری شده اند و به راحتی از روی اینترنت قابل دانلود هستند را روی کنسول اجرا می کند. با استفاده از این کارتریج امکان اجرای تمامی بازی های ساخته شده برای کنسول فراهم می شود. در ادامه بیشتر با این کارتریج آشنا خواهیم شد.

با توجه به تاریخ ساخت و قدیمی بودن کنسول سگا، پیدا کردن کارتریج های این کنسول نسبتا سخت و دشوار است. یکی از روش های حل این مشکل استفاده از امولاتور یا شبیه سازی نرم افزاری است، اما خیلی ها دوست دارند بازی ها را بر روی کنسول اصلی و با دسته ی اصلی بازی کنند و همان حسی را تجربه کنند که در زمان انتشار این کنسول تجربه می کردند بنابراین شبیه ساز مناسب این افراد نیست.

راه حل مناسب تر استفاده از کارتریج اوردرایو است. این کارتریج با استفاده از یک رم میکرو اس دی و رام بازی ها، این امکان را فراهم می سازد تا افراد علاقه مند بتوانند هر بازی که دوست دارند را روی کنسول اصلی و با دسته ی اصلی استفاده کنند. کارتریج اوردرایو SEACART امکان اجرای تمامی بازی های سگا را بر روی تمامی مدل های اصلی کنسول جنسیس و مگادرایو و برخی مدل های فیک و حافظه دار فراهم می کند. تنها با استفاده از یک کارتریج درستی به تمامی بازی های این کنسول فراهم خواهد شد.

کلیه ی مراحل برنامه نویسی، طراحی و ساخت نرم افزاری و سخت افزاری کارتریج اوردرایو SEACART در ایران انجام شده است و این محصول کاملا ایرانی است. این کارتریج در دو مدل قاب مخصوص کنسول های مگادرایو و کنسول های جنسیس تولید و اماده ی ارائه به علاقه مندان است.

 

چگونه کارتریج اوردرایو سگا را تهیه کنیم؟

برای اطلاعات بیشتر و تهیه ی این کارتریج از طریق صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.