راهنمای آپگرید کامل Inventory در بازی Resident Evil 2 Remake

style

در بازی Resident Evil 2 Remake شش آپگرید برای Inventory وجود دارد که هر کدام تنها دو خانه به Inventory بازی اضافه خواهد کرد. در صورتی که تمامی این آپگرید ها را پیدا کنید، تروفی A Waist of Space را باز خواهید کرد. پیدا کردن شش آپگرید نسبتا راحت است و نیاز به تلاش چندانی ندارد، در ادامه به نحوه ی پیدا کردن این آپگرید ها می پردازیم.

 

نکات مهم مرتبط با این آموزش

اولین و مهم ترین نکته در رابطه با دریافت تمامی آپگرید های Inventory این است که بازی را روی سختی Assisted انجام خواهیم داد. در این سطح سختی بازی به صورت خودکار در برخی موقعیت ها آپگرید هایی را به شما خواهد داد که روی سختی استاندارد یا هاردکور آپگریدی در این لوکیشن ها وجود نخواهد داشت. نکته ی بعدی این است که در طول بازی تنها یکبار آپگرید کامل Inventory تروفی آن را باز خواهد کرد و نیازی به چندین بار بازی کردن مسیر داستانی برای این تروفی نیست.

 

موقعیت آپگرید های Inventory

در زیر موقعیت هر شش آپگرید Inventory به وضوح بر روی نقشه ذکر شده است. همچنین تصویری از خود آپگرید نیز قرار داده شده است و برای ساده تر کردن کار شما توضیحات لازم برای دسترسی به این آپگرید ها نیز ذکر شده است. با کمی دقت و حوصله می توان به راحتی شش آپگرید را دریافت و تروفی را بدست آورد. برای بزرگتر کردن تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

موقعیت آپگرید توضیحات
موقعیت: Police Station 1F, West Office

دفتر غربی داخل گاوصندوق داخل اتاق کناری

رمز گاوصندوق: چپ۹، راست۱۵، چپ۷

موقعیت: Police Station 3F, West Storage Room
انبار طبقه سوم بخش غربی اداره پلیس روی میز چوبی
موقعیت: Underground Facility, Operators Room
بعد از شکست دادن ویلیام برای اولین بار در بازی، قبل از نردبانی که به پارکینگ می رسد، داخل کمد رو به روی میز
موقعیت: Police Station 1F, Safety Deposit Room

اتاق صندوق امانات داخل قفسه ۲۰۳، نیازمند دریافت هر دو دکمه ی پنل

موقعیت: Sewers (Upper), Workroom
بخش بالایی فاضلاب، اتاق کار روی میز سمت راست
موقعیت: Laboratory B1, Nap Room
 اتاق استراحت محققین، برای باز کردن شاتر باید از ماژولاتور روی پنل برق این بخش استفاده کنید و سپس آپگرید را بردارید.

 

نکته ی مهم در رابطه با استفاده از آموزش های سایت

برای هر کدام از آموزش های سایت مدت بسیار زیادی وقت صرف شده است. تهیه ی بازی، پیدا کردن راه حل های مختلف، گرفتن تصاویر، ویرایش و آپلود تصاویر، تهیه و نگه داری سرور و… همگی نیازمند صرف وقت و هزینه هستند. لذا لطفا از روی آموزش های سایت کپی برداری نکنید و کلیه ی زحماتی که صرف شده است را با کمی سهل انگاری و سودجویی از بین نبرید. در صورتی که نیازمند آموزش خاصی برای این بازی یا بازی دیگری هستید. از طریق تلگرام یا واتزاپ صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.