پروژه ی اوردرایو آتاری ۲۶۰۰ – کدنیم AKART

style

اوردرایو کارتریجی است که توسط آن امکان اجرای بازی ها از روی رم میکرو اس دی فراهم می شود و دیگر نیازی به تهیه ی کارتریج های مختلف نیست. این کارتریج تمامی بازی های کنسول را که به صورت "فایل رام" جمع آوری شده اند و به راحتی از روی اینترنت قابل دانلود هستند را روی کنسول اجرا می کند. با استفاده از این کارتریج امکان اجرای تمامی بازی های ساخته شده برای کنسول فراهم می شود. در ادامه بیشتر با این کارتریج آشنا خواهیم شد.

با توجه به تاریخ ساخت و قدیمی بودن کنسول آتاری، پیدا کردن کارتریج های این کنسول نسبتا سخت و دشوار است. یکی از روش های حل این مشکل استفاده از امولاتور یا شبیه سازی نرم افزاری است، اما خیلی ها دوست دارند بازی ها را بر روی کنسول اصلی و با دسته ی اصلی بازی کنند و همان حسی را تجربه کنند که در زمان انتشار این کنسول تجربه می کردند بنابراین شبیه ساز مناسب این افراد نیست.

راه حل مناسب تر استفاده از کارتریج اوردرایو است. این کارتریج با استفاده از یک رم میکرو اس دی و رام بازی ها، این امکان را فراهم می سازد تا افراد علاقه مند بتوانند هر بازی که دوست دارند را روی کنسول اصلی و با دسته ی اصلی استفاده کنند. کارتریج اوردرایو AKART امکان اجرای تمامی بازی های آتاری ۲۶۰۰ را بر روی تمامی مدل های آتاری حتی فیک و حافظه دار فراهم می کند. تنها با استفاده از یک کارتریج درستی به تمامی بازی های این کنسول فراهم خواهد شد.

کلیه ی مراحل برنامه نویسی، طراحی و ساخت نرم افزاری و سخت افزاری کارتریج اوردرایو AKART در ایران انجام شده است و این محصول کاملا ایرانی است. این کارتریج در دو مدل مخصوص کنسول های بزرگ و کنسول های رنگین کمانی تولید و اماده ی ارائه به علاقه مندان است. در زیر تصویری از دو مدل تولید شده مشاهده خواهید کرد.

 

چگونه کارتریج اوردرایو آتاری ۲۶۰۰ را تهیه کنیم؟

برای اطلاعات بیشتر و تهیه ی این کارتریج از طریق صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.