کشف نشده ها : عاقبت یک دزد Uncharted 4: A Thief’s End

style

Uncharted_4_Reveal_Wallpaper

بازی انحصاری محبوب PS4 کشف نشده ها : عاقبت یک دزد Uncharted 4: A Thief's End

متن مقاله توسط IGN ، ترجمه توسط ابوالفضل خزائی، تاریخ انتشار ۸ ادریبهشت ۱۳۹۵

داستان این بازی سه سال بعد از نسخه  ی قبلی آن (Uncharted 3: Drake’s Deception) صورت میگیرد، ناتان دریک ظاهرا از به دنبال گنج رفتن و کشف اشیاء با ارزش دست برداشته است. هرچند زمانی که برادر او یعنی سم سر و کله اش پیدا می شود و از ناتان برای نجات جان خودش طلب کمک می کند، طولی نمی کشد که ماجراجویی دوباره او را فرا گیرد و سرانجام نمی تواند در مقابل این پیشنهاد مقاومت کند.

در تلاش برای پیدا کردن گنج کاپتان هنری ایوری که مدت زیادی است گم شده، سم و ناتان به سوی لیبرتالیا، سرزمین یا کلونی زادگاه دزدان دریایی ماداگاسکار (سرزمینی خیالی که در قرن ۱۷ ام آن را در مکان امروزی ماداگاسکار در نظر گرفته اند.) راهی می شوند. این بازی، شما را به سفری در دور دنیا میبرد که در آن برای یافتن گنجینه ی کاپتان ایوری از جنگل ها، شهرها و نواحی برفی عبور خواهید کرد.

عاقبت یک دزد اولین بازی ماجراجویی سوم شخص معرفی شده برای کنسول پلی استیشن ۴ و تاکنون آخرین نسخه ی معرفی شده این سری است.

تاریخ انتشار این عنوان ۱۰ می ۲۰۱۶ یعنی ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ است. رده بندی سنی این بازی طبق ESRB برای جوانان است و در آن از خون، فحاشی، الکل و دخانیات، وحشی گری و خشونت استفاده شده است، همچنین بخش آنلاین این بازی رده بندی سنی نشده است. ژانر اصلی این بازی اکشن است و می توان از ماجراجویی، فکری، استراتژیک (حملات برنامه ریزی شده) و کمی درام به عنوان سایر دسته بندی های این بازی استفاده کرد. (این دسته بندی صرفا نظر شخصی مترجم است.) این بازی توسط استدیوی نرم افزاری سگ شیطون (N.au.gh.ty Dog Software) ساخته شده و ناشر آن سرگرمی های رایانه ای سونی (Sony Computer Entertainment) است.

برای عضویت در گروه تلگرام اینجا کلیک کنید.